Sukces z natury

Warsztat dotyczący Testu Zintegrowanej Osobowości®

Warsztaty ZAKOŃCZONE

Jeśli nie udało Ci się zapisać na żaden z wielu terminów, które proponowaliśmy dostaniesz od nas w mailu link do materiałów dotyczących Testu Zintegrowanej Osobowości® .

Kliknij w tytuł Warsztatu i  ZAPISZ SIĘ

Jeśli wykonałeś test on-line TZO  Zapraszamy na warsztat online dotyczący Testu Zintegrowanej Osobowości®

więcej o warsztacie —–> TUTAJ

Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu?

Miejsce wydarzenia:

Platforma, do której się zalogujecie daje możliwość uruchomienia kamer video wszystkich uczestników jednocześnie przy niskim obciążeniu łącza internetowego i możliwość pracy w podgrupach w wirtualnych pokojach.

Udział w szkoleniu odbywa się za pośrednictwem komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu połączonych z Internetem
(bez możliwości udziału za pośrednictwem telefonu).

Każdy z uczestników wyraża na to zgodę i posiada włączoną kamerę oraz mikrofon. Dodatkowo (z uwagi na pogłos) warto używać słuchawek.

Przygotowujemy dla Was terminy kwietniowe. Niedługo pojawi się informacja o nich.

Dostępne terminy:

Kontakt

Projekt "Sukces z natury - wsparcie studentek i studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wchodzących na rynek pracy poprzez wysokiej jakości usługi Biura Karier."

Biuro Projektu - Biuro Karier SGGW w Warszawie

ul. Nowoursynowska 166,
budynek 10 (Prawa Podkówka) pok. 17,

e-mail: sukcesznatury@sggw.pl