Sukces z natury

Kształtowanie umiejętności miękkich niezbędnych na rynku pracy

Warsztaty ZAKOŃCZONE

Rozwój i doskonalenie kompetencji miękkich (społecznych) to wymóg i konieczność nowoczesnego rynku pracy. W ramach projektu proponujemy Ci szkolenie, które w sposób kompleksowy i praktyczny zwiększy Twoją wiedzę i rozwinie umiejętności w zakresie zarządzania sobą w czasie, planowania, inteligencji emocjonalnej, pracy zespołowej oraz kreatywności.

Czas trwania szkolenia stacjonarnego – 24 godziny (3 dni)

W ramach warsztatu:

A na sam koniec zastosujesz zdobytą wiedzę i umiejętności w grze biznesowej „Pali się”.

Korzyści dla Ciebie

HARMONOGRAM SZKOLENIA STACJONARNEGO

Szkolenie ONLINE:

Dzień1: Moduł 1 – Typy osobowości; podstawy (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min sesja Q&A)

Dzień2: Moduł 2 – Typy osobowości; część zaawansowana (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min sesja Q&A)

Dzień 3: Moduł 3 Zespół (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min sesja Q&A)

Dzień 4  Moduł 4 – Przywództwo (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min Q&A)

Dzień 5: Moduł 5 – Zarządzanie projektami; definicje + linia życia projektu (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min sesja Q&A)

Dzień 6: Moduł 26– Zarządzanie projektami; interesariusze + cele (2 x 45 min wykład + 2 x 45 min sesja Q&A)

Trener:

Michał Karlikowski

Jako doradca, trener, coach wspiera organizacje i project managerów w osiąganiu ich celów biznesowych i osobistych. Od ponad 15 lat pracuje w środowisku projektowym
w szczególności zajmując się doskonaleniem pracy zespołowej. Pracował m. in. dla Danish Technological Instituje (DTI) Polska, AD Polska, Cersanit, Echo Investment oraz Vaillant.
W swojej karierze projektowej przeszedł wszystkie szczeble rozwoju zawodowego od asystenta, aż do poziomu dyrektora zarządzającego portfelem projektów. Na sukces projektu składa się wiele czynników, ale to właśnie ludzie są najistotniejsi.

Propagator wiedzy z zakresu projekt managementu, rozwoju umiejętności miękkich, Dyrektor Merytoryczny [FB] Myślimy projektowo

Kontakt

Projekt "Sukces z natury - wsparcie studentek i studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wchodzących na rynek pracy poprzez wysokiej jakości usługi Biura Karier."

Biuro Projektu - Biuro Karier SGGW w Warszawie

ul. Nowoursynowska 166,
budynek 10 (Prawa Podkówka) pok. 17,

e-mail: sukcesznatury@sggw.pl